Tilbake til alle rapporter

Større dumper i veien. Fare for syklister og mye støy!

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 16:48, tirsdag 8 mai 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Hele Slemdalsveien fra Steinerud til Gaustad ser ut som et "helvete". Det er store dumper i veien utenfor Slemdalsveien 59 som mange prøver å kjøre utenom samtidig som folk kjører utenom store hull i nedovergående felt ved Slemdalsveien 61b. Dette fører til mange tette passeringer utenfor 59b-61a med mye tuting . Det litt farlig! Det hadde vært fint om noen kunne se på det. På forhånd takk!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter