Tilbake til alle rapporter

Ikke feid gang/sykkelvei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Kenneth 20:23, tir. 8 mai 2018

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Den nye gang/sykkelveien parallelt med Gjerdrumsveien er ikke feid etter vinteren. Det er mye grus og glasskår fra krysset tr.heimsveien og forbi Åsenhagen skole.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Kenneth 21:26, tir. 5 juni 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter