Tilbake til alle rapporter

Det mangler feiing på Kjenn. Når det nå har tørket opp i gatene støver det mye.

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 21:40, tir. 8 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Lørenskog 5 minutter senere

Det er ikke feiet, det støver mye når bilene kjører forbi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ble feiet noen dager senere.

    Publisert anonymt 22:33, tir. 5 juni 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter