Tilbake til alle rapporter

Flere hull i asfalt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 10:30, ons. 9 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 5 minutter senere

Flere hull i asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 20:12, ons. 6 juni 2018, markert som fikset

  • Bor tvers over parkeringsplass (i 22 år). Har de siste over 10 år vært sporadisk reparasjon av hull i asfalten fra utkjøringen fra den kommunale parkeringsplassen. Er det mulig å få til en permanent reparsjon av denne utkjøringen? Har flere ganger henvendt meg teknisk etat, Halden kommune

    Sendt inn av Bertil Lund 07:12, lør. 20 oktober 2018

  • Ps: Rapporterte et problem samme plass i oktober 2018. Dette ble da reparert midlertidig, som de siste 15 årene (uten å være sarkastisk). Kan det være mulig å få en permanent reparasjon av asfalten i utkjøringen fra kommunal parkeringsplass? Det er igjen flere små hull, som garantert veldig mange er svært irritert på :(

    Sendt inn av Bertil Lund 19:57, torsdag 21 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter