Tilbake til alle rapporter

Store humper, vaskebrett og generell dårlig tilstand

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 02:04, tor. 10 mai 2018

Sendt til Lunner og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Veien er ihjelkjørt. Den er tynnslitt, full av store hull, stener som stikker opp av underlaget, store teleskader, vaskebrett store deler, veibanen buer ut mot kantene og "veiskulderen" er så porøs og løs at man står i fare for å skli ut hvis den skulle kollapse. Rett på Grans-siden av kommunegrensen er det en kulvert med et betongrør under som har sprukket i overkant og steiner og masse ligger løst og har sklidd ut flere steder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter