Tilbake til alle rapporter

Bennavegen -asfalten ødelagt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 10:54, man. 14 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus mindre enn et minutt senere

Bennavegen fra E6 og opp til Brannåsvegen er full av sprekker og noen hull etter vinterens tungtransport til grustaket. Det ser ikke ut til at veien tåler den hyppige belastningen av tunge vogntog lastet med grus og stein.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:56, tir. 12 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter