Tilbake til alle rapporter

Kumlokk med rist. Et stort hull i risten som kan være farlig for barn og dyr. Må repareres snarest!

Rapportert anonymt 19:50, man. 14 mai 2018

Sendt til Malvik og Sør-Trøndelag 4 minutter senere

Det har vært hull i denne risten lenge. Det går mange dyr og barn ved siden av gangfeltet, i nærheten av kumlokket. Barnehager går ofte tur forbi denne. Bør repareres nå før det skjer en ulykke!!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Risten er vurdert trygg og vil ikke bli skiftet ut.

    Posted by Malvik at 13:55, tir. 12 juni 2018, markert som ingen videre handling

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter