Tilbake til alle rapporter

Sone skilt snudd i feil retning

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 07:43, tirsdag 15 mai 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Sone skilt i Gatetun GT3 står snudd i feil rettning (180 grader). Skiltet er forvirrende og uten denne har vi ingen fotgjenger-sone i gatetunet. En god del som grisekjører eller ikke holder vikeplikt for fotgjengere og dette kan man ikke sanskjoneres uten riktig skilt. Det går mange barn her som bruker dette som skolevei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Denne er nå løst

    Publisert anonymt 15:02, onsdag 23 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter