Tilbake til alle rapporter

Dumping av hageavfall

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 13:23, tirsdag 15 mai 2018

Sendt til Bærum 1 minutt senere

Vi er tilgrensende grunneiere til Bråtastien. Da vi hadde ryddedugnad på fotballbanen vår oppdaget vi igjen at kommunens tomt dessverre er blitt dumpingplass for hageavfall. Dette smitter over på vårt område, og flere personer er observert kjørende med tilhenger inn i grøntområdet. Vi ber og at kommunen setter opp skilt med henvisning til Forurensningsloven og rydder det som ligger inntil gjerdet mot vår tomt. I tillegg ønsker vi at det settes opp fysisk hindring slik at biler ikke kan kjøre inn på fotballbanen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter