Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke nedover alen mellom Dr.Dedichensvei 18 og 24, en stolpe er også kjørt ned ved innkjøring til Dr.Dedichens drivhus

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:19, onsdag 16 mai 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelys virker ikke nedover alen mellom Dr.Dedichensvei 18 og 24, en stolpe er også kjørt ned ved innkjøring til Dr.Dedichens drivhus.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:32, onsdag 13 juni 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:03 idag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter