Tilbake til alle rapporter

Noen har beltet med gravemaskin mellom Fougner og Nyhusgutua.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:08, tor. 17 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gausdal 1 minutt senere

Belting med stor gravemaskin har laget små riller i asfalten hele veien som gir en suselyd når bilene kjører. Flere biler har stanset for å se om de har punktert da det høres slik ut når man sitter i bilen og passerer i fart. Gjelder hele strekningen melllom Fougner og Nyhusgutua.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter