Tilbake til alle rapporter

Mangler gangveiskilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 19:18, man. 21 mai 2018

Sendt til Røyken og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Det har i mange år vært problemer med at biler kjører opp gangveien i krysset her. Stort sett besøkende og varetransport, men det skjer i perioder daglig.

Skoleelever kjører på sykkel ned denne gangveien, så dette må prioriteres.

Nå er i tillegg det lille gangvei- skiltet borte, ødelagt av brøyting i vinter.

Det trengs to større skilt, ett på hver side av gangveien i krysset. Det bør også vurderes avsperring eller markering på asfalten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:32, man. 18 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter