Tilbake til alle rapporter

Mangel på gatefeiing.

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 08:44, tir. 22 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Nøtterøy 1 minutt senere

Tømmerholtåsen er ikke blitt feiet i vår.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Feiet i dag 4.6 2018

    Publisert anonymt 18:01, man. 4 juni 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter