Tilbake til alle rapporter

Ønsker parkering forbudt i Sletteveien

Rapportert i kategorien Parkering av siri@monterdekor.no 12:48, onsdag 23 mai 2018

Sendt til Sandnes 2 minutter senere

Biler parkerer langs ved eiendommer i gata. Dette vanskeligjør sikt ut av eiendommer. Denne gata fylles med skolebarn to ganger i døgnet. Farlige situasjoner oppstår da barna bruker vei og gangsti, og biler står parkert og bruker opp 50% av veibane.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter