Tilbake til alle rapporter

Berg og dalbane skulle nesten tro at massen under asfalten renner bort. Har vært slik lenge.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Cato Stokka 12:55, onsdag 23 mai 2018

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Asfalten er helt forferdelig humpete. Virker som at massen under holder på å renne bort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:39, onsdag 20 juni 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:04, onsdag 18 juli 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter