Tilbake til alle rapporter

Behov for feiing i Langøra

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Roy Hojem 08:13, tor. 24 mai 2018

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Det er behov for en runde med feiebil i Langøra. Det ligger fortsatt betydelige mengder sand igjen både i Soldatveien, Langørveien og Soldatsvingen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Feid i dag. Kjapt levert av SVK!

    Sendt inn av Roy Hojem 22:05, man. 28 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter