Tilbake til alle rapporter

Glasskår i vegbane fotgjengerovergang

Rapportert i kategorien Forsøpling av Nils Helge Sivertsen 11:31, tor. 24 mai 2018

Sendt til Bergen 4 minutter senere

Det er noen som har strødd glasskår i fotgjengerfeltet noe som vil gi punktering for syklistene som kommer i Solheisgaten og krysser Mikael Krohnsgate. Det bør feies snarest mulig

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Nils Helge Sivertsen 11:19, fre. 29 juni 2018, markert som fikset

  • Ganske med en gang etter melding

    Sendt inn av Nils Helge Sivertsen 08:21, fre. 7 desember 2018, åpnet på nytt

  • Ukjent

    Sendt inn av Nils Helge Sivertsen 08:22, fre. 7 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter