Tilbake til alle rapporter

Støvplager fra grusveg

Rapportert i kategorien Gater/Veier av pereikn@online.no 13:37, torsdag 24 mai 2018

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Vi plages veldig hvert år av støvproblemer i Steenbergs gate og Peder Nilsens gate. Her må det saltes UMIDDELBART. Er det ikke mulig å stenge disse grusveiene for gjennomkjøring, slik at trafikken går i de asfalterte gatene??

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Denne gangen ble saken løst dagen etter meldingen ble sendt.

    Sendt inn av pereikn@online.no 16:20, torsdag 21 juni 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter