Tilbake til alle rapporter

Steinblokker foran veibom - trangt å sykle gjennom

Rapportert anonymt 08:03, fre. 25 mai 2018

Sendt til Bergen og Hordaland 2 minutter senere

Det er blitt satt opp 2 steinblokker foran veibommen som er mellom Gabriel Tischedorfs vei og Frydenbølien. Dette gjør det veldig trangt å sykle gjennom der. Er det mulig å endre plasseringen på disse?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:31, fre. 22 juni 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter