Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Torhild Fosse 14:12, lør. 26 mai 2018

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Dyp renne i veien , går over hele veien . Blir bare større og dypere for hver gang jeg kjører der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fremdeles ikke fikset, har blitt mye verre, 2 stikkrenner som har falt sammen, ser det ut til.

    Publisert anonymt 20:52, tir. 5 juni 2018

  • De har vært å fylt inn slik at veien er bedre, og de har begynt å skifte stikkrenner på et lengre stykke på 858 .

    Sendt inn av Torhild Fosse 20:11, lør. 23 juni 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter