Tilbake til alle rapporter

Dumpede septiktanker lang veikanten.

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 15:15, man. 28 mai 2018

Sendt til Kviteseid 4 minutter senere

Haugene på bildet er dumpede septiktanker fra gudene vet hvorfra. Ikke bare plages byggefeltet (Lauvkasinvegen) 500 meter i fra dette med lukt og en ubeskrivelig mengde med fluer. Disse haugene av avfall siger mest sannsynlig ned i grunnvannet og i fjorden. Disse miljøbombene bør absolutt fjernes omgående!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter