Tilbake til alle rapporter

Kjempedypt hull i vei opp til kirke / bibliotek

Rapportert i kategorien Hull i vei av Ingeborg Svanes 15:27, mandag 28 mai 2018

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Hull i vei som har vært der helt siden tela gikk. Skal ha vært opprettet en arbeidsordre på det...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:23, torsdag 28 juni 2018

  • Fremdeles like store hull i gata

    Sendt inn av Ingeborg Svanes 15:23, torsdag 28 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter