Tilbake til alle rapporter

Masse grus i veien

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Kristian larsen 12:23, tirsdag 29 mai 2018

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Fortsatt ikke feiet etter vinteren. Mye grus i veibanen som skaper problemer for motorsyklister og gjør det umulig å holde hus/biler reine pga støv. Mange beboere har feiet grusen til siden for å redusere problemene, men det gjør det vannskelig for en evt feiebil å få med seg alt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:55, tirsdag 26 juni 2018

  • Omsider feiet

    Sendt inn av Kristian larsen 22:39, fredag 19 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter