Tilbake til alle rapporter

Venter på feiebilen. Ligger enorme mengder grus og sann i veien.

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Ståle Bjerkeng 11:34, onsdag 30 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 1 minutt senere

Ligger enorme mengder grus og sann i veien. Feiebilen har ikke kjørt gjennom gata i år ser det ut til

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vel, egentlig er det sand, og ikke sann :-)

    Publisert anonymt 11:36, onsdag 30 mai 2018

  • Feriebil kom dagen etter!

    Sendt inn av Ståle Bjerkeng 12:42, onsdag 27 juni 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter