Tilbake til alle rapporter

Manglefull gatefeiing. Hele Dokkveien er full av støv og grus.

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Jens Ellef Andresen 11:17, tor. 31 mai 2018

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Vi støver bort i Dokkveien. Det er fullt av grus, sand og støv i hele gata og dette går negativt ut over alle oss som bor der. I morgen er det juni-måned, og fortsatt er det ikke feiet!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:22, tor. 28 juni 2018

  • Trær i veien som hindre feiing av fortauet opp til storebror, generelt er det dårlig feiing rundt storebror som skal være en " perle i Moss "

    Publisert anonymt 11:23, tir. 24 juli 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Jens Ellef Andresen 15:59, tor. 26 juli 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter