Tilbake til alle rapporter

Veldig mye grus i Strømdallia/Tømmerlensa. På tide med feiing?

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 22:02, lør. 2 juni 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien 2 minutter senere

Det er veldig mye grus i veibanene etter vinteren. Vi er nå i Juni, og det burde vel ha vært feiet opp for lengst. Men det er vel en lei forglemmesle? :)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 22:24, lør. 30 juni 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter