Tilbake til alle rapporter

Viktig/farlig: løs helle i trapp

Rapportert anonymt 20:09, man. 4 juni 2018

Sendt til Buskerud og Kongsberg mindre enn et minutt senere

En av trinn-hellene i trappen ned fra Nybrua mot gangvei har løsnet, og er plassert mot rekkverket midt nede i trappen. En slik helle, så tilgjengelig, kan fort bli kastet ut i veibanen av rebelske ungdommer eller berusede mennesker. Anbefales å feste/reparere snarest, eventuelt fjerne.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei Takk for henvendelsen. Den er oversendt veiseksjonen for videre oppfølging. Mvh Hilde

    Sendt inn av Hilde Laugerud 09:09, tir. 5 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter