Tilbake til alle rapporter

Trafikkfarlig plassering av midlertidig skilt. Sperrer sikt for gående.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Torbjørn Eliassen 15:41, ons. 6 juni 2018

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

"Fortau stengt" skilt hindrer sikt for gående som kommer opp snarvei fra ytre kulen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:58, lør. 7 juli 2018

  • Skiltet står der fortsatt.

    Sendt inn av Torbjørn Eliassen 20:58, lør. 7 juli 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:46, søn. 5 august 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter