Tilbake til alle rapporter

Kummelokk bråker for hver bil som treffer.

Publisert av Jørgen Jonassen 14:46, tor. 7 juni 2018

Sendt til Rogaland og Stavanger 4 minutter senere

Venstre kjørefelt nordgående i slutten på Lagårdsveien, kummelokk bråker når biler kjører over og det er ganske mange biler i løpet av en dag..... Svært irriterende og lyden forverres seg. Håper dere kan prioritere denne da det er lite kjekt å høre på. Sist brukte dere flere måneder på å fikse det og da måtte dere bytte hele kummen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Jørgen Jonassen 14:59, tor. 5 juli 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter