Tilbake til alle rapporter

Hei. Feil type kantstein

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Hubric76@gmail.com 19:07, torsdag 7 juni 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Ser ut som det er lagt feil kantstein her etter graving. Her er det gangfelt over vetlandsveien men det er lagt høy kantstein på siden mot samfundshuset. Dette skaper problemer for barnevogner og syklister.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ser de har byttet kantsten. Nå står det igjen og fylle hullet og asfaltere fortauet så blir det bra.

    Sendt inn av Hubric76@gmail.com 19:56, torsdag 5 juli 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter