Tilbake til alle rapporter

Trenger å feies

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 16:22, mandag 11 juni 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 3 minutter senere

Asfalten på buerveien trenger å feies.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:57, torsdag 12 juli 2018

  • Det har ikke blitt løst

    Publisert anonymt 22:57, torsdag 12 juli 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:00, fredag 10 august 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter