Tilbake til alle rapporter

Mangler skilt og veimerking for fotgjengerovergang

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 10:36, tir. 12 juni 2018

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Det har manglet oppmerking siden 2014 (trolig før). Eneste måte å komme over veien når det er mye trafikk er å gå ned langs veien til politistasjonen å bruke overgangen der. Dette er særdeles lite hensiktsmessig dersom du har tenkt deg nordover.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:39, tir. 10 juli 2018

  • Som vanlig ingen respons vedrørende manglende skilting og veimerking på Stakkevollvegen.

    Publisert anonymt 13:39, tir. 10 juli 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:53, tir. 7 august 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:33, tir. 4 september 2018

  • Ingen respons fra ansvarlige instanser. Ingen skilt eller veimerking. Nå er det enda vanskeligere å komme seg over veien da veien er innsnevret lenger nordover og at byggeaktiviteten har økt ved det nye bygget mellom Stakkevollvegen 41 og 33

    Publisert anonymt 14:33, tir. 4 september 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter