Tilbake til alle rapporter

Manglende skraping og dustex

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 11:48, tir. 12 juni 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 2 minutter senere

Elendig og ødeleggende skraping på Råvegen, særlig mellom Råvegen 280 og 500 m vestover. Når store kjøretøy passerer, rister koppene i skapet. Vi er redd for å ødelegge bilene i tillegg til ubehag. Dustex på veien er noe søl. Bilene blir stygge, og vi blir belastet med ekstra mye vasking, både på klær og biler. Ved det minste nedbør, blir det grisete. Ser ikke at dette er nødvendig, da vi ikke ser resultat av dette gjennom flere år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:32, tor. 12 juli 2018

  • Det er fortsatt dustex på vegen som søler ut bilene ved det minste regnvær. Skraping OK.

    Publisert anonymt 22:32, tor. 12 juli 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter