Tilbake til alle rapporter

Nedslitt fartsdump. Livsfarlig skoleveg

Rapportert i kategorien Gater/Veier av btoftedal@gmail.com 15:14, tirsdag 12 juni 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik mindre enn et minutt senere

Denne fartsdumpen er rapportert nedslitt i flere år. Den er eneste skolevei for barna i Dalsvingen. Overgangen er uoversiktlig og uten fartsdump kan biler lett holde 70-80 km/t. Det skjer stadig vekk. Dumpen ble malt i fjor men det hjalp ingen ting for fart og maling er nå nedskrapet på grunn av manglende fartsdump. Dette må fikses snarest

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter