Tilbake til alle rapporter

Kirkegata, Halden!

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Anne.Vik 14:16, onsdag 13 juni 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 3 minutter senere

Hei Kirkegata (den som går mellom kirkegårdene) på Os er ikke feiet. Det hadde vært så fint om gata ble tatt tak, det er masse folk her daglig! Håper det er tid og rom for å ta et skippertak:) Mvh. Anne Vik

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter