Tilbake til alle rapporter

Oversvømmelse pga feil asfaltering og kumtype

Publisert av Witold Kotula 14:59, søndag 17 juni 2018

Sendt til Bærum og Akershus mindre enn et minutt senere

Pga feil asfaltering av Belsetveien (asfaltkant til midten av veien mot huset mitt Belsetveien 25, vist i vedlagt bilde) og feil kumtype (uten eneste hull) som ikke lar vannet gå inn opplever jeg ofte ved nedbør oversvømmelse i kjelleren (sist i dag 17.6.2018). Trenger snarlig hjelp i saken før alle rom i i kjelleren går i stykker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter