Tilbake til alle rapporter

Fei gata mi!

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 23:32, søndag 17 juni 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 2 minutter senere

Fei gata mi

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vann som går forbi avløpsristen inn på privat eiendom.

    Publisert anonymt 21:53, tirsdag 19 juni 2018

  • Fdggfg

    Publisert anonymt 22:13, tirsdag 19 juni 2018

  • Gfg

    Publisert anonymt 09:30, tirsdag 31 juli 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter