Tilbake til alle rapporter

Store dype renner etter regnet i gangveien

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Elisabeth 08:53, man. 18 juni 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ski 2 minutter senere

Store dype renner etter regnet i gangveien. 50-100 cm brede og veldig dype. Brukes som sykkelvei av skolebarn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikset av Ski kommune.

    Publisert anonymt 17:34, søn. 8 juli 2018, markert som fikset

  • God!

    Sendt inn av Elisabeth 15:16, man. 16 juli 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter