Tilbake til alle rapporter

Ødelagt veibane/snuplass bussholdeålass

Rapportert i kategorien Hull i vei av Andreas Steinagard 14:30, man. 18 juni 2018

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Asfalten på holdeplassen veien ble ødelagt for en del år siden av gravemaskin og ved brøyting av snø har den bare blitt værre. Nå er det snart ikkje meir asfalt der, bare en grushaug. Dette har eg klaget på før uten å få svar. Bør utbedres snarest..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter