Tilbake til alle rapporter

Hull i asfalt fortau

Rapportert i kategorien Gater/Veier av steinar.erling@gmail.com 11:10, tirsdag 19 juni 2018

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Stort dypt hull i fortauet ved Jernbaneveien 127/129

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:11, tirsdag 17 juli 2018

  • Veldig dårlig

    Sendt inn av steinar.erling@gmail.com 12:11, tirsdag 17 juli 2018

  • Det ble ikke fikset i løpet av 30 dager som Bærum Kommune sier på sin side Vei og trafikk , tok nesten 7 uker . Ble fikset forrige uke .

    Sendt inn av steinar.erling@gmail.com 16:19, tirsdag 14 august 2018, markert som fikset

  • Dette er fikset

    Sendt inn av steinar.erling@gmail.com 17:21, lørdag 25 august 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter