Tilbake til alle rapporter

Mangler skilt ved fotgjengerovergang

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Jan Høydahl 14:46, tirsdag 19 juni 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 4 minutter senere

I krysset schreiners gate / danvikgata ved innkjøringa til Drammensbadet er det to fotgjrngerfelt. Det ene er skiltet mens det andre er ikke. Dette kan føre til trafikkfarlige situasjoner.

Det er også endel bilister som kutter svingen rundt hjørnet og dermed kjører på fortauet i en uoversiktlig sving.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter