Tilbake til alle rapporter

Oppsmuldret asfalt over hele bredden av veien like etter innkjørsel fra Kopstadveien.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:16, tir. 19 juni 2018

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Veien her har vært ødelagt en stund. Asfalten er oppsmuldret i hele bredden. Løse biter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det har ikke skjedd noe bedring på stedet. Vær obs på løs grus på asfalt som kan skape farlige situasjoner.

    Publisert anonymt 11:38, man. 2 juli 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 09:21, fre. 20 juli 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter