Tilbake til alle rapporter

Flytting av 1 blomsterkasse

Rapportert anonymt 19:17, tir. 19 juni 2018

Sendt til Hedmark og Stange 3 minutter senere

I forbindelse med graving til Altibox høsten/vinter ble en blomsterkasse flyttet til sin nåværende posisjon. Dette ble gjort av gravemannskaper for å få plass til anleggskjøretøy. Blomsterkassen skal flyttes tilbake på sykkel og gangstien mellom Hasselvegen 16 og 18 - helt ut mot fotballbanen. Blomsterkassen står nå til hinder på parkeringsplass. Den er tung og bør flyttes med maskinkraft.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Utført

    Publisert anonymt 09:03, tor. 18 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter