Tilbake til alle rapporter

Et dypt hull i veien som er så dypt at det kan skade biler og syklister.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jan F. Knudsen 01:47, søn. 24 juni 2018

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Hullet har sikkert vært der en stund. Det ca 40 cm i diameter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • I’m satisfied. IT was quickly done.

    Sendt inn av Jan F. Knudsen 11:30, søn. 22 juli 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter