Tilbake til alle rapporter

Prydbuskene i bedet sperrer for sikten.

Rapportert i kategorien Park/landskap av arnevidar@reinelinjer.no 09:34, man. 25 juni 2018

Sendt til Voss 1 minutt senere

Det er umulig å se sykler som kommer nedover fortauet langs Strandavegen nå man kommer ut fra gangstien under jernbanen. Naturlig nok har de som kommer på sykkel nedover god fart, og om man kommer ut fra gangvegen på fortauet må man midt ut på fortauet før man har sikt oppover. Fikk meg en støkk i dag, det samme gjorde nok damen på sykkel.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter