Tilbake til alle rapporter

Manglende skilting.

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Torfinn Løvås 12:16, man. 25 juni 2018

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Hvorfor ikke sette opp noen skilt som viser gang og sykkelvei mot Kirkenes. Når turister kommer til nye sykehuset ser dem ikke undergangen mot Kirkenes, og sykler da ut på E6.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:59, man. 23 juli 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:22, tir. 21 august 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:38, tir. 18 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:44, tir. 16 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:33, tir. 13 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:54, tir. 11 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 05:50, onsdag 9 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:25, onsdag 6 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:01, onsdag 6 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:27, onsdag 3 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:25, torsdag 2 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:59, torsdag 30 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter