Tilbake til alle rapporter

Hullete vei fra enden av moloen og videre ned!

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:47, man. 25 juni 2018

Sendt til Øksnes og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Det har ikke vært utført noen form for vedlikehold på Instøyveien (grusveien) på over et år. Etter både høst, vinter og vår er veien stedvis svært hullete. Veistandarden fører til stor slitasje på kjøretøy, og for de som ferdes på strekningen daglig er dette veldig frustrende.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter