Tilbake til alle rapporter

Fartsdump ødelagt

Rapportert i kategorien Hull i vei av Egil Arntsen 22:18, mandag 25 juni 2018

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Fartsdump utenfor Hans Nielsen Hauges vei 39 har vært helt ødelagt siden brøytingen i vinter. Farlig for syklende.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:43, torsdag 26 juli 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:57, onsdag 29 august 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:38, lørdag 29 september 2018

  • Ingen ting er gjort.

    Sendt inn av Egil Arntsen 15:38, lørdag 29 september 2018

  • Dette hullet har vokst, og ødela felgen på sykkelen min!

    Publisert anonymt 16:41, torsdag 4 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:56, lørdag 27 oktober 2018

  • Ser ikke ut til at noen tenker på å fikse denne biten av gata mi.

    Sendt inn av Egil Arntsen 16:56, lørdag 27 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter