Tilbake til alle rapporter

Huller på begge sider av fartsdump som er farlige for syklister

Rapportert i kategorien Hull i vei av Håvard Lunde 19:22, tirsdag 26 juni 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Fartsdump med skumle og direkte ødeleggende huller på begge sider. Muligens greie når man kjører bil, men farlige og skadelige for utstyr når man sykler. De to øvrige farstdumpene på veien er av nyere dato og i god stand. Denne har vært slik lenge. Hullene har svært skarpe asfaltkanter som har skapt punktering og hakk i felg for undertegnede selv i tilnærmet gangfart

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Erfaring sier at en form for tilbakemelding ang saksgang/fremdrift hadde vært på sin plass. Jeg vet jo ikke om noen i drt hele tatt så på "min" sak eller om drt ble løst gjennom annet arbeid eller annen sak. Men fint å se at det ble løst ihvertfall

    Sendt inn av Håvard Lunde 19:59, tirsdag 24 juli 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter