Tilbake til alle rapporter

Lange felter med hullete asfalt som enda ikke er utbedret

Rapportert i kategorien Hull i vei av Espen Johansen 13:21, ons. 4 juli 2018

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Asfalten er tært bort slik at det er store langsgående "hull" i begge hjulbanene på kjørebanen lengdt mot vannet. Veien har også en uheldig helning i svingen mellom Stathelleveien 201 og 202 noe som medfører at slitasjen blir ekstra stor i dette området. Vegvesenet har lappet deler av området for ca 2 mnd siden, men de ble tydeligvis ikke ferdige da det fortsatt er mye som skulle vært utbedret.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:45, tor. 2 august 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:47, tor. 30 august 2018

  • Har ikke skjedd noe

    Sendt inn av Espen Johansen 07:47, tor. 30 august 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter